5 populiariausios ir stebuklingos Kalėdų kelionės vietos

Kalėdos yra džiaugsmo, meilės ir bendrumo metas, o kas gali būti geresnis būdas švęsti šventinį sezoną, nei leidžiantis į stebuklingą kalėdinį pabėgimą? Nesvarbu, ar svajojate apie baltas Kalėdas snieguotoje stebuklų šalyje, ar norite mėgautis šiltu šventinių šviesų švytėjimu, visame pasaulyje yra neįtikėtinų vietų, kurios gali įgyvendinti jūsų Kalėdų norus. Šiame tinklaraščio įraše išnagrinėsime penkias populiariausias vietas, skirtas tikrai kerinčiam Kalėdų pabėgimui. Nuo žavių Europos miestų iki atogrąžų rojų – pasiruoškite pasinerti į atostogų dvasią ir sukurti prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui.

Laplandija, Suomija: žiemos stebuklų šalis

Laplandija, Suomija, yra vieta, kuri iš tikrųjų įkūnija žiemos stebuklų šalies esmę. Įsikūrusi šiauriausiame Suomijos regione, Laplandija garsėja snieguotais kraštovaizdžiais, kvapą gniaužiančiu gamtos grožiu ir kerinčiais potyriais. Nesvarbu, ar esate žiemos sporto mėgėjas, ar norite stebuklingo susitikimo su Kalėdų Seneliu, ar tiesiog norite pasinerti į gamtos ramybę, Laplandija siūlo daugybę užsiėmimų ir lankytinų vietų, kad jūsų Kalėdų atostogos būtų tikrai nepamirštamos. Šiame skyriuje tyrinėsime Laplandijos stebuklus ir kodėl ji turėtų būti jūsų sąrašo viršuje stebuklingoms Kalėdų atostogoms.

1. Kalėdų Senelio kaimas: susitikimas su pačiu linksmu senuku

Viena pagrindinių Laplandijos lankytinų vietų – visame pasaulyje žinomas Kalėdų Senelio kaimas, esantis ant poliarinio rato. Šioje stebuklingoje vietoje išsipildo svajonės, ypač vaikų. Įeikite į kaimo širdį ir atsidurkite žiemos stebuklų šalyje su oficialiu Kalėdų Senelio paštu, kur galėsite siųsti laiškus artimiesiems su specialiu poliarinio rato pašto antspaudu.

Susipažinkite su pačiu Kalėdų Seneliu jo jaukiame namelyje, kur jis išklauso vaikų kalėdinius sveikinimus, kalėdų sveikinimai skleidžia džiaugsmą bei juoką. Užfiksuokite akimirką nuotrauka ir kurkite prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui. Nepamirškite aplankyti elfų, kurie užsiima žaislų gamyba ir Kalėdų nuotaikomis visame kaime.

2. Haskių rogės: jaudinantis nuotykis Arktyje

Patirkite jaudulį sklandydami po sniegu padengtus Laplandijos kraštovaizdžius haskių rogėmis. Pasivažinėjimas haskių rogutėmis yra populiarus užsiėmimas šiame regione, leidžiantis lankytojams stebėti kvapą gniaužiantį Arkties dykumos grožį, kai juos traukia energingų ir draugiškų haskių komanda. Pajuskite šalto oro antplūdį savo veide leisdamiesi į nepamirštamą nuotykį per apsnigtus miškus ir užšalusius ežerus.

Kalėdų sveikinimai: „Linkiu tau ramių ir laimingų Kalėdų šventės akimirkų, pripildytų muzikos ir džiaugsmo. Sveikinu ir linkiu išsipildyti visų tavo vilties!”

Sužinokite apie haskių mokymą ir priežiūrą iš patyrusių gidų, kurie taip pat išmokys jus valdyti roges. Ši veikla puikiai tinka šeimoms, poroms ar pavieniams keliautojams, ieškantiems autentiškos arktinės patirties ir galimybės susisiekti su gamta.

3. Šiaurės pašvaistė: akinantis vaizdas Arkties danguje

Laplandija yra viena geriausių vietų pasaulyje, kur galima pamatyti užburiantį Šiaurės pašvaistę, dar vadinamą Aurora Borealis. Temstant dangus atgyja ryškiomis spalvomis, šoka ir sukasi kvapą gniaužiančiame natūralaus grožio demonstravime.

Kad padidintumėte savo tikimybę pamatyti šiaurės pašvaistę, pasitraukite nuo miesto šviesų ir raskite vietą dykumoje, kur dangus nėra užstotas. Prisijunkite prie ekskursijos su gidu, kurią veda patyrę auroros medžiotojai, kurie nuves jus į geriausias stebėjimo vietas ir pasidalins įspūdingomis istorijomis bei legendomis apie šį gamtos stebuklą.

4. Užsiėmimai sniege: pasimėgaukite žiemos stebuklais

Laplandijos snieguotas kraštovaizdis yra puiki žaidimų aikštelė įvairioms žiemos pramogoms. Nuo važinėjimo sniegbačiais ir lygumų slidinėjimo iki sniego motociklų ir poledinės žūklės – kiekvienas ras kuo mėgautis.

Apsirenkite sniegbačius ir tyrinėkite nesugadintus miškus, stebėdamiesi nepaliestu Laplandijos grožiu. Išbandykite poledinę žūklę ir patirkite jaudulį gaudydami žuvį per užšalusį ežerą. Tiems, kurie ieško adrenalino, įsėskite į sniego motociklą ir lenktyniaukite apsnigtais takais, mėgaudamiesi kvapą gniaužiančiais kraštovaizdžiais.

5. Ledo viešbutis: unikali apgyvendinimo vieta Arktyje

Jei norite patirti tikrai įsimintinų įspūdžių, apsvarstykite galimybę apsistoti viename iš Laplandijos ikoninių ledo viešbučių. Šios nuostabios konstrukcijos yra pastatytos tik iš ledo ir sniego ir siūlo unikalų apgyvendinimo variantą, kuriame prabanga dera su žiemos magija.

Pasigrožėkite įmantriomis ledo skulptūromis, miegokite ant lovos, pagamintos iš ledo, o ledo bare gurkšnokite gėrimą iš stiklinės iš ledo. Kiekvienais metais ledo viešbučiai atkuriami skirtingais dizainais ir temomis, užtikrinant, kad kiekvienas apsilankymas būtų unikali ir nepamirštama patirtis.

Kalėdų sveikinimai: „Linkiu tau pačių stebuklingiausių Kalėdų su magiškais momentais ir nuostabiai šviesiančiomis šiaurinėmis šviesomis. Sveikinu ir linkiu išsipildyti visų tavo svajonių!”

Niujorkas, JAV

Niujorkas, JAV, yra miestas, kuris žino, kaip Kalėdas švęsti stilingai. Nuo ikoninės Rokfelerio centro Kalėdų eglutės iki akinančių šventinių vitrinų – Didysis obuolys šventiniu laikotarpiu virsta stebuklinga stebuklų šalimi. Dėl savo gyvybingos energijos, pasaulinio lygio apsipirkimo ir daugybės šventinių užsiėmimų Niujorkas siūlo tikrai nepamirštamą Kalėdų pabėgimą. Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime šventinius malonumus, kurie jūsų laukia niekada nemiegančiame mieste, todėl jį būtina aplankyti stebuklingoms Kalėdų atostogoms.

1. Rokfelerio centras: atostogų spindesio simbolis

Joks apsilankymas Niujorke Kalėdų sezono metu neapsieina be sustojimo Rokfelerio centre. Šios ikoniškos vietos centre yra iškilusi Kalėdų eglutė, papuošta tūkstančiais mirksinčių šviesų ir viršūnėje su nuostabia žvaigžde. Liudykite medžio įžiebimo ceremoniją, kurioje vyksta gyvi pasirodymai ir orą užpildantis laukimo jausmas.

Pasigrožėję medžio grožiu, užsidėkite pačiūžas ir slyskite per The Rink Rockefeller centre. Blizgančių šviesų ir ikoniškos Art Deco architektūros apsuptas čiuožimas Rokfelerio centre yra esminė Niujorko atostogų patirtis.

2. Fifth Avenue: langų apsipirkimo ekstravagancija

Penktoji aveniu, žinoma dėl prabangių butikų ir pavyzdinių parduotuvių, šventiniu laikotarpiu tampa prieglobsčiu apsipirkti iš vitrinų. Žymių universalinių parduotuvių, tokių kaip „Macy’s“, „Saks Fifth Avenue“ ir „Bergdorf Goodman“, vitrinos atgyja dėl įmantrių ir kerinčių šventinių vitrinų.

Pasivaikščiokite Fifth Avenue ir pasigrožėkite kūrybiškumu ir meistriškumu, kuris yra šiose parodose. Kiekviena parduotuvė pasakoja savo unikalią atostogų istoriją, perkeldama jus į fantazijų ir stebuklų pasaulį. Nepamirškite įeiti į vidų ir apžiūrėti dailiai dekoruotus interjerus, kuriuose rasite puikių dovanų savo artimiesiems.

3. „Radio City“ Kalėdų spektaklis: „Showstopper“.

„Radio City Christmas Spectacular“ yra ikoninė švenčių tradicija Niujorke. Legendinėje „Radio City Music Hall“ salėje vykstančiame šou dalyvauja visame pasaulyje garsioji „Rockettes“ – tiksliųjų šokių kompanija, žinoma dėl savo sinchronizuotų aukštų smūgių ir akinančių kostiumų.

Patirkite magiją, kai „Rockettes“ atlieka savo įprastas procedūras, įskaitant legendinį „Medinių karių paradą“ ir kerintį „Gyvąjį gimimą“. „Radio City Christmas Spectacular“ su nuostabiais rinkiniais, akinančiais kostiumais ir džiugia muzika – tai įspūdingas pasirodymas, kuris pripildys jus šventine nuotaika.

4. Šventiniai turgūs: apsipirkimas ir šventiniai malonumai

Niujorke yra keletas švenčių turgų, siūlančių unikalią apsipirkimo patirtį ir paragauti šventinių gėrybių. Garsiausias iš jų yra Bryant Park Winter Village, kuriame galite rasti daugybę pardavėjų, parduodančių rankų darbo amatus, meno kūrinius, papuošalus ir gurmanišką maistą.

Kitas populiarus turgus yra Union Square Holiday Market, kuriame pristatomi vietiniai amatininkai ir siūlomas platus unikalių dovanų pasirinkimas. Pasivaikščiokite po turgų, gurkšnokite karštą šokoladą ir paragaukite skanių patiekalų, mėgaudamiesi šventine atmosfera.

5. Brodvėjaus šou: teatrališkos Kalėdos

Niujorko Brodvėjaus teatrai Kalėdų sezono metu atgyja specialiais šventiniais spektakliais. Nuo klasikinių kūrinių, pvz., „Spragtukas“ iki širdį glostančių miuziklų, tokių kaip „Elfas“ ir „Kalėdų giesmė“, yra pasirodymas pagal kiekvieno skonį.

Pasinerkite į gyvo teatro magiją ir leiskite talentingiems atlikėjams perkelti jus į kitą pasaulį. Akinantys rinkiniai, žavūs pasirodymai ir pakili muzika leis jaustis įkvėptiems ir pripildyti sezono džiaugsmo.

Viena, Austrija

Viena, Austrija, yra miestas, kuris tikrai įkūnija Europos Kalėdų pasakos dvasią. Savo imperatoriškąją architektūrą, žavingus Kalėdų turgus ir kerinčią muziką Viena siūlo stebuklingus potyrius atostogų sezono metu. Nuo šilto glühwein gurkšnojimo Christkindlmarkt prekybos centre iki klasikinės muzikos koncertų klausymosi Viena yra puiki vieta šventiniam Kalėdų pabėgimui. Šiame tinklaraščio įraše išnagrinėsime, kokie malonumai jūsų laukia šiame Europos brangakmenyje, todėl jį būtina aplankyti stebuklingoms Kalėdų atostogoms.

1. Christkindlmarkt: Pasakų Kalėdų turgus

Viena garsėja nuostabiais kalėdiniais turgūs, o Christkindlmarkt yra jų karūnos brangakmenis. Šis turgus, esantis priešais nuostabią Rotušę, paverčia aikštę žiemos stebuklų šalimi. Pasivaikščiokite po turgų ir pasinerkite į šventinę atmosferą naršydami prekystalius, kuriuose gausu rankų darbo amatų, papuošalų ir sezoninių skanėstų.

Mėgaukitės tradiciniais Vienos skanėstais, tokiais kaip meduoliai, skrudinti kaštonai ir austriški pyragaičiai. Gurkšnokite šiltą glühwein – karštą karštą vyną su prieskoniais, mėgaudamiesi turgaus dekoracijų grožiu ir klausydamiesi džiaugsmingų kalėdinių giesmių.

2. Vienos berniukų choras: Dangiškieji balsai

Viena garsėja turtingu muzikiniu paveldu, o Vienos berniukų chorą būtina pamatyti Kalėdų sezono metu. Patirkite šių jaunųjų choristų eterinius balsus, kai jie atlieka kerinčius kalėdinius koncertus tokiose istorinėse vietose kaip Hofburgo koplyčia ir Šv. Stepono katedra.

Kalėdų sveikinimai: „Linkiu tau šiltų ir jaukių Kalėdų šventės akimirkų, pripildytų meilės ir laimės. Sveikinu ir linkiu tapti Kalėdų žvaigžde!”

Būkite sužavėti jų angeliškų balsų harmonijos, kai jie dainuoja tradicines giesmes ir klasikines kompozicijas. Dalyvavimas Vienos berniukų choro koncerte yra tikrai stebuklinga patirtis, kuri nukels jus į muzikinio žavesio pasaulį.

3. Schönbrunn rūmai: Karališkosios Kalėdos

Apsilankykite didinguose Schönbrunn rūmuose Kalėdų sezono metu ir pasinerkite į imperijos spindesio pasaulį. Rūmai yra gražiai dekoruoti, kiekvienas kambarys papuoštas šventiniais papuošalais, Kalėdų eglutėmis ir elegantiškomis ekspozicijomis.

Leiskitės į ekskursiją ir sužinokite apie turtingą rūmų istoriją bei karališkąsias Kalėdų tradicijas. Pasigrožėkite nuostabia architektūra, pasivaikščiokite po rūmų sodus ir mėgaukitės magiška atmosfera, supančia šį istorinį orientyrą.

4. Čiuožimas ant ledo: slyskite per magiją

Viena Kalėdų sezono metu siūlo keletą čiuožyklų, suteikiančių puikią galimybę patirti sklandymo ant ledo džiaugsmą. Žymiausia ledo čiuožykla yra priešais miesto rotušę Christkindlmarkt, kur galėsite čiuožti po žvaigždėmis, apsupti kerinčių turgaus šviesų.

Užsidėkite pačiūžas ir prisijunkite prie vietinių gyventojų ir lankytojų, kurie sukasi ir slysta ant ledo. Nesvarbu, ar esate patyręs čiuožėjas, ar pradedantysis, čiuožimas ant ledo Vienoje yra puikus būdas įsijausti į šventinę dvasią ir sukurti ilgalaikius prisiminimus.

5. Tyliosios nakties koplyčia: Duoklė mylimai Karoliui

Aplankykite Tyliosios nakties koplyčią, esančią žavingame Oberndorf kaime, visai netoli Vienos. Ši koplyčia turi ypatingą reikšmę, nes čia gimė mylima Kalėdų giesmė „Tyli naktis“.

Patirkite ramią koplyčios atmosferą klausydamiesi nesenstančios melodijos ir apmąstydami Kalėdų prasmę. Tyliosios nakties koplyčia – tai ramaus grožio vieta, primenanti paprastus džiaugsmus, kuriuos atneša atostogų sezonas.

Sidnėjus, Australija

Nors dauguma žmonių Kalėdas asocijuoja su sniegu, jaukiais megztiniais ir karšta kakava, Sidnėjus, Australija, siūlo unikalų švenčių sezoną. Apačioje Kalėdos patenka į vasaros mėnesius, sukurdamos šventinę atmosferą, pripildytą saulės, paplūdimio vakarėlių ir švenčių lauke. Nuo akinančių šviesų ekranų iki paplūdimio kepsnių – Sidnėjus siūlo unikalią Kalėdų patirtį. Šiame tinklaraščio įraše išnagrinėsime, kokie malonumai jūsų laukia šiame gyvybingame mieste, todėl jis bus puiki vieta įsimintinam Kalėdų poilsiui.

1. Įspūdingi kalėdiniai žibintai: akinantis ekranas

Sidnėjus žino, kaip apšviesti miestą šventiniu laikotarpiu. Nuo ikoninio Sidnėjaus operos teatro iki žavingų rajonų miestas tampa mirgančių šviesų ir šventinių dekoracijų reginiu. Pasivaikščiokite miesto gatvėmis ir pasigrožėkite gražiais eksponatais arba prisijunkite prie ekskursijos su gidu ir atraskite geriausias Kalėdų šviesų vietas.

Vienas iš svarbiausių dalykų, kurių negalima praleisti, yra įspūdingi kalėdiniai žibintai ikoniniame Tarongos zoologijos sode. Pasigrožėkite stulbinančiomis šviesos instaliacijomis, žiūrėkite gyvus pasirodymus ir mėgaukitės šventine atmosfera, būdami apsupti neįtikėtinos zoologijos sodo laukinės gamtos. Šis visai šeimai skirtas renginys tikrai sukurs magiškų prisiminimų įvairaus amžiaus lankytojams.

2. Bondi Beach: Kalėdos paplūdimyje

Vienas iš unikaliausių Kalėdų šventimo Sidnėjuje aspektų yra galimybė praleisti dieną Bondi paplūdimyje. Iškeiskite sniegą į smėlį ir mėgaukitės Kalėdomis paplūdimyje kaip niekas kitas. Griebkite Kalėdų Senelio kepurę, supakuokite iškylą ir eikite į Bondi paplūdimį pasimėgauti saule ir šventinėmis nuotaikomis.

Prisijunkite prie kasmetinio Kalėdų dienos maudynių, kur vietiniai ir lankytojai atsigaivina plaukiojimą vandenyne švęsdami šventę. Mėgaukitės paplūdimio kepsninėmis, žaiskite paplūdimio tinklinį arba tiesiog atsipalaiduokite su kojų pirštais smėlyje. Bondi paplūdimys siūlo ramią ir nepamirštamą Kalėdų patirtį.

3. Giesmės domene: dainavimas vasaros ore

„Carols in the Domain“ yra mėgstamas kasmetinis renginys, suburiantis vietinius ir lankytojus švęsti Kalėdų džiaugsmą. Šiame nuostabiame Karališkajame botanikos sode vykstančiame nemokamame koncerte dalyvauja populiarūs atlikėjai, chorai ir gyvai atlieka mylimas Kalėdų giesmes.

Ištieskite antklodę iškylai, dainuokite kartu su mėgstamomis giesmėmis ir pasinerkite į šventinę atmosferą. Šiltas vasaros oras, vešlūs sodai ir džiugi muzika sukuria tikrai stebuklingą patirtį visiems, kurie dalyvauja.

4. Sidnėjaus žuvies turgus: jūros gėrybių šventė

Sidnėjuje įprasta, kad vietiniai Kalėdų pietums mėgaujasi jūros gėrybių vaišėmis, o Sidnėjaus žuvies turgus yra vieta, kur galima rasti šviežiausio laimikio. Pakrantėje įsikūręs triukšmingas turgus siūlo platų žuvies, krevečių, austrių ir kitų jūros gėrybių gėrybių pasirinkimą.

Prisijunkite prie vietinių gyventojų ir rinkitės geriausias jūros gėrybes savo Kalėdų valgiui arba pasimėgaukite gardžiais jūros gėrybių patiekalais viename iš žinomų turgaus restoranų. Nesvarbu, ar esate jūros gėrybių mylėtojas, ar tiesiog norite patirti unikalią Kalėdų tradiciją, Sidnėjaus žuvies turgus yra privaloma vieta.

5. Naujųjų metų išvakarės: Naujųjų metų skambėjimas stilingai

Sidnėjus garsėja įspūdingais Naujųjų metų išvakarių fejerverkais, o švęsti Naujųjų metų atėjimą yra įvykis, kurio negalima praleisti. Raskite puikią vietą uosto pakrantėje, pavyzdžiui, Sidnėjaus operos teatrą arba Sidnėjaus uosto tiltą, ir pasiruoškite būti apakinti kvapą gniaužiančio fejerverkų šou.

Prisijunkite prie šventinės minios, kai jos skaičiuoja iki vidurnakčio, ir sutikite naujus metus su trenksmu. Sidnėjaus Naujųjų metų išvakarių fejerverkai yra žinomi visame pasaulyje ir yra puikus būdas užbaigti Kalėdų atostogas šiame gyvybingame mieste.

Kvebeko miestas, Kanada

Kvebeko miestas, Kanada, yra vieta, kuri iš tikrųjų atspindi žavių Kalėdų senajame Kvebeke esmę. Kvebeko miestas su akmenimis grįstomis gatvėmis, istorine architektūra ir šventine atmosfera siūlo stebuklingą patirtį atostogų sezono metu. Nuo klajonių po kerinčius Kalėdų turgus iki karšto šokolado gurkšnojimo prie spragsiuojančios ugnies – Kvebeko miestas yra puiki vieta vaizdingoms kalėdinėms atostogoms. Šiame tinklaraščio įraše išnagrinėsime, kokie malonumai jūsų laukia šiame Kanados brangakmenyje, todėl jį būtina aplankyti norint praleisti įsimintinas Kalėdų atostogas.

1. Senasis Kvebekas: žiemos stebuklų šalis

Grįžkite į praeitį, kai įeisite į senąjį Kvebeką, į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, ir pasinerkite į praėjusios eros žavesį. Istorinis rajonas Kalėdų sezono metu paverčiamas žiemos stebuklų šalimi, o kiekvieną kampą puošia apsnigtos gatvės, mirksinčios lemputės ir šventinės dekoracijos.

Ramiai pasivaikščiokite siauromis akmenimis grįstomis gatvelėmis ir pasigrožėkite gražiai išlikusia XVII a. architektūra. Užsukite į Place Royale, prancūzų civilizacijos gimtinę Šiaurės Amerikoje, ir nukeliaukite į laikus, kai Kvebekas buvo triukšmingas prekybos ir kultūros centras.

2. Vokiečių Kalėdų mugė: Europos šventės

Patirkite Europos prisilietimą Kvebeko mieste Vokietijos kalėdiniame turguje, vadinamame Marché de Noël allemand. Įsikūręs senojo Kvebeko centre, Place de l’Hôtel-de-Ville, šis turgus į Kanadą atneša tradicinio vokiško kalėdinio turgaus dvasią.

Naršykite prekystalius, užpildytus rankų darbo dovanomis, šventinėmis dekoracijomis ir skaniais patiekalais. Mėgaukitės meduolių ir karšto vyno aromatu tyrinėdami turgų ir mėgaukitės gyva muzika bei pramogomis, kurios papildys šventinę atmosferą. Vokietijos Kalėdų turgus yra būtinas apsilankymas, norint paragauti Europos švenčių tradicijų Kvebeko miesto centre.

3. Château Frontenac: šventinė didybė

Ant Cap Diamant viršūnės iškilusi ikoninė Château Frontenac yra kalėdiniu laikotarpiu verta dėmesio. Istorinis viešbutis yra gražiai papuoštas šviesomis ir dekoracijomis, sukuriančiomis didingą ir šventišką atmosferą.

Įeikite į vidų ir stebėkitės puošniu dekoru bei elegantiškais šventiniais eksponatais. Pasišildykite su puodeliu karšto šokolado jaukiame vestibiulyje arba pasilepinkite šventine popietės arbata viename iš elegantiškų viešbučio valgomųjų. „Château Frontenac“ yra puiki vieta pajusti Kalėdų didybę ir žavesį senajame Kvebeke.

4. Le Petit Champlain: Apsipirkimas žiemos stebuklų šalyje

Le Petit Champlain yra žavingas rajonas, esantis Cap Diamant papėdėje, ir žinomas dėl savo vaizdingų gatvių ir prabangių parduotuvių. Kalėdų sezono metu šis rajonas virsta stebuklinga žiemos stebuklų šalimi su mirksinčiomis lemputėmis, girliandomis ir šventinėmis dekoracijomis.

Naršykite nuostabias parduotuves ir galerijas ir raskite unikalių dovanų bei suvenyrų savo artimiesiems. Mėgaukitės jaukia atmosfera gurkšnodami šiltą gėrimą ir grožėdamiesi nuostabiais vitrinomis. „Le Petit Champlain“ yra puiki vieta atrasti tą ypatingą dalyką ir patirti kalėdinio apsipirkimo žavesį Senajame Kvebeke.

5. Ledo viešbutis: sustingusi pasaka

Visai šalia Kvebeko miesto rasite kerintį Ledo viešbutį, dar žinomą kaip „Hôtel de Glace“. Šis unikalus viešbutis yra pastatytas tik iš ledo ir sniego, todėl svečiams siūloma išties magiška patirtis.

Pasigrožėkite ledo skulptūromis, gurkšnokite kokteilius iš ledo taurių bare ir praleiskite naktį jaukioje ledo patalpoje su kailinėmis antklodėmis, kad sušiltų. Ledo viešbutis – tai pasakas primenanti vieta, kuri jūsų Kalėdas Kvebeko mieste padarys dar įsimintinesnėmis.

Kalėdinis pabėgimas

Magiškas kalėdinis pabėgimas yra puikus būdas sukurti ilgalaikius prisiminimus ir pasinerti į šventinę dvasią. Nesvarbu, ar pasirinksite pasimėgauti Laplandijos žiemos stebuklų šalimi, ar pasimėgauti saule Sidnėjuje, kiekviena vieta turi savo unikalų žavesį. Nuo susitikimo su Kalėdų Seneliu Suomijoje iki mėgavimosi šurmuliuojančiais kalėdiniais turgūs Vienoje – šios penkios populiariausios kryptys išpildys jūsų kalėdinius norus. Taigi, pradėkite planuoti savo svajonių kalėdinį pabėgimą ir patirkite šventinio sezono džiaugsmą bei stebuklą tikrai magiškai.

Pasiruošę leistis į stebuklingą kalėdinį pabėgimą? Pradėkite planuoti savo svajonių kelionę šiandien ir išsipildykite kalėdinius norus. Nesvarbu, ar ieškote žiemos stebuklų šalies, ar saulėto paplūdimio pabėgimo, ten yra kelionės tikslas, kuris jus sužavės ir nudžiugins. Nelaukite ilgiau, užsisakykite kalėdinį poilsį ir kurkite prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui. Linksmų švenčių ir saugių kelionių!

Pirkinių krepšelis