Apie mus

TICKETPRO yra viena pirmaujančių Europos bilietų platinimo bendrovių, aktyviai dalyvaujančių aptarnaujant daugumą svarbiausių Lietuvos, Latvijos ir Estijos pramogų centrų ir renginių organizatorių. Dėka savo platinimo tinklo, kurį sudaro šimtai įvairių pardavimo vietų ir interneto svetainių, Ticketpro kasmet parduoda milijonus bilietų.

TICKETPRO veiklą Baltijos šalyse pradėjo 2009 metais. Ticketpro išskirtinimės teisėmis platino bilietus į tokių žvaigždžių kaip Madonna, Red Hot Chili Peppers ar Lady Gaga pasirodymus. Madonnos koncerto Taline metu buvo parduota 70 000 bilietų, 90% jų parduota Ticketpro e-parduotuvėje.

TICKETPRO bilietų platinimo sistema veikia 15-oje šalių ir per savo 20 metų pardavė daugiau nei šimtą milijonų bilietų. Jau nuo 1992 metų daugelio garsiausių atlikėjų koncertų bilietai buvo platinami TICKETPRO sistemoje. Tarp šių žvaigždžių: U2, The Rolling Stones, Pink Floyd, Michael Jackson, Metallica, Iron Maiden, AC / DC, David Bowie, Lenny Kravitz, Depeche Mode, Coldplay, Robbie Williams, Rihanna ir daugelio kitų.

TICKETPRO šūkis – „Jūsų bilietas į pramogų pasaulį“. Čia rasite platų pramoginių ir kultūrinių renginių – koncertų, festivalių, spektaklių ir parodų pasirinkimą.

TICKETPRO E-parduotuvėje bilietus greitai ir lengvai įsigysite internetu. Vartotojo patogumui TICKETPRO siūlo bilietus ir bilietų kasose.

Shopping Cart