Elektroninės komercijos konferencija „E-komercija 15”

Kasmet rengiama el. komercijos konferencija orientuota į praktiškumą, pritaikomumą ir aktualumą elektroniniams verslams. Tai reiškia, kad elektroninių verslų atstovai gaus daug naudingos jiems informacijos, kurią galės jau kitą dieną po konferencijos pradėti taikyti savo versle tam, kad pritrauktų daugiau tikslinių lankytojų, padidintų konversiją bei išaugintų klientų lojalumą.
Konferencijos temų atrankos komitetas, susidedantis iš el. verslų, interneto rinkodaros bei el. parduotuvių vystytojų atstovų, atrinko labiausiai konferencijos tikslus atitinkančias temas bei jų esmę geriausiai perteikti galėsiančius pranešėjus.

Renginio veiksmas vyks trijose „Litexpo” konferencijų salėse. Didžiausioje (5.1) salėje pranešėjai kalbės interneto rinkodaros temomis, vidurinėje (5.3) salėje iki pietų pranešėjai kalbės apie sprendimus el. verslams, o po pietų vyks specializuota pranešimų sesija el. verslo ir interneto rinkodaros naujokams. Trečiojoje salėje (5.2) dienos bėgyje vyks 3 seminarai.
Viso pranešimus skaitys ir seminarus ves 27 pranešėjai.

Į kainą įeina dalyvavimas konferencijoje, kavos pertraukos ir pietūs.
Nuolaidos taikomos grupėms (5-10%) (simonas@ticketpro.lt) bei Lietuvos elektroninės komercijos asociacijos nariams (5%).

Pirkinių krepšelis