Loreen koncertas

Balandžio 24 d. – išskirtinis koncertas. Kauno „Žalgirio” arenoje pirmą ir vienintelį koncertą surengs tarptautinio dainų konkurso „Eurovizija” nugalėtoja – Loreen!

Visuose pasaulio kampeliuose puikiai žinoma marokiečių kilmės Švedijos dainininkė ir prodiuserė Lorina Zineb Nora Talavi arba Loreen, 2012 metais Azerbaidžano sostinėje Baku vykusiame „Eurovizijos” dainų konkurse sukėlė euforiją savo daina „Euphoria”.

2011 m. ji išleido singlus „Sober”, „My Heart Is Refusing Me”, kuris Švedijos dainų topuose laikėsi 19 savaičių, o 2012 vasarį buvo išrinktas „Metų daina”.

Populiariame Švedijos dainų festivalyje „Melodifestivalen 2012”, kuris vyko garsioje Stokholmo „Globe” arenoje, su daina „Euphoria” Loreen surinko rekordinį žiūrovų (670551!) ir komisijos balsų skaičių (114).

Jungtinės Karalystės topų rinkimuose Loreen su „Euphoria” startavo nuo trečios vietos – ne britų atlikėjai tai pavyko padaryti tik antrą kartą istorijoje. Beje, UK jau pirmą savaitę buvo parduotos 62148 singlo „Euphoria” kopijos.

Loreen sulaukė „MTV Europe Music Awards”, „World Music Awards”, „Grammis” ir kitų prestižinių apdovanojimų bei nominacijų.

Didelės sėkmės sulaukė ir debiutinis Loreen albumas „Heal”, jau antrą savaitę Švedijoje tapęs platininiu – parduotas 40 tūkstančių tiražu, o tarp topų pateko jos daina „Crying Out Your Name”.

Vėliau su Icona Pop, Rihanna ir Robyn dirbančiais prodiuseriu Patrik Berger bei dainų kūrėju Ester Dean ji išleido dainą „We Got the Power”.

Loreen graibstoma daugelyje pasaulio šalių, dalyvauja įvairiuose projektuose, šou, koncertuose, festivaliuose.

2014 metais Loreen pristatė savo šou „En Euforisk Jul”, kuris tais metais tapo vienu pelningiausių Švedijos dainininkų sukurtų turų.

Pernai Loreen gavo tris „Rockbjörnen” ir penkias „World Music Awards” nominacijas, centriniame Almatos stadione Kazachstane dalyvavo „Eurasian Music Awards”, kovoje už vaikų teises Niujorke gavo „World’s Children’s Prize”, pasisakė už samių kultūrą, festivalio „Slavianski Bazaar” metu Baltarusijoje susitiko su garsiu politiniu kaliniu Alesiu Bialiatskiu, koncertavo Šveicarijoje, Suomijoje, bendradarbiauja su Kanados dainininke Kiesza, o Liuksemburgo kazino, vykusiame „Eurovision Gala Night” paskelbė, kad netrukus dienos šviesą išvys naujas jos albumas, kuris vadinsis „Paperlights”.

Kur:

  • „Žalgirio“ arena, Žalgiris Arena, Kaunas
Pirkinių krepšelis