Kaip parduoti savo automobilį?

Automobilio pardavimas supirkimas

Atėjo laikas parduoti automobilį? Tuomet galite kreiptis į automobilių supirkėjus ir parduoti jį dar tą pačią dieną, tačiau galite gauti daugiau pinigų, jei parduosite jį privačiai. Tačiau prieš pradėdami pardavimą, turite apsvarstyti keletą dalykų. Šiame straipsnyje supažindinsime jus su automobilio pardavimo privačiam asmeniui procesu ir patarsime, ką daryti, kad įdėtos pastangos nenueitų perniek.

Jei jus domina automobilių supirkimas, siūlome jums susipažinti su šia paslauga ir sužinoti kokios yra automobilių supirkimo naudos. Tai padės geriau įvertinti visas turimas automobilio pardavimo galimybes.

Pirmiausia turite nustatyti automobilio kainą. Tai galite padaryti patikrinę internetinius skelbimus ir įvertinę tokių pačių ar panašių automobilių kainas. Kai jau žinote, kiek vertas jūsų automobilis, galite pradėti skelbti apie jo pardavimą.

Yra keletas skirtingų būdų, kaip reklamuoti savo automobilį. Galite paskelbti jį internetinėje auto skelbimų svetainėje arba pasinaudoti tradiciniais pardavimo būdais (per pažįstamus mechanikus, pažįstamus vairuotojus ir pan.) Kad ir kurį būdą pasirinktumėte, būtinai pateikite išsamią informaciją apie automobilį, pavyzdžiui, jo markę, modelį, metus, ridą ir kita. Kadangi naudotų automobilių skelbimų kiekvieną dieną patalpinama šimtais, jūsiškis turi neiškristi iš konteksto ir būti atitinkamos kokybės ir detalumo. Priešingu atveju galimai suinteresuoti pirkėjai tiesiog praeis pro šalį.

Kai pradėsite gauti potencialių pirkėjų užklausas, laikas pradėti juos vetuoti. Norėsite įsitikinti, kad jie rimtai nusiteikę pirkti automobilį ir turi lėšų už jį sumokėti. Nors Lietuvoje tokių apgaulių pasitaiko vis rečiau, jų vis dar būna. Todėl nepardavinėkite automobilio aklai ir būtinai susitikite automobilio apžiūrai, neatiduokite automobilio raktelių ir neperleiskite automobilio nuosavybės teisių iki kol negavote pinigų arba bent jau iki kol nebuvo uždėtas parašas ant automobilio pirkimo-pardavimo sutarties.

Radus rimtą pirkėją, laikas susitikti automobilio apžiūrai. Tai svarbus proceso etapas, nes tokiu būdu yra išvengiama bet kokių nesusipratimų ir nesklandumų. Tokiu būdu taip pat yra užkertamas kelias su sandoriu susijusioms rizikoms ir apgaulėms.

Radus pirkėją, kuris rimtai nusiteikęs pirkti jūsų automobilį, metas derėtis dėl kainos. Kai susitarsite dėl kainos, laikas užbaigti pardavimą.

Prieš baigdami pardavimą būtinai sutvarkykite visus reikiamus dokumentus. Į tai įeina pirkimo-pardavimo sutarties kopijos, kiti Regitrai būtini pateikti dokumentai. Kaip ir minėjome, taip pat turėtumėte pasirūpinti apmokėjimu, kuris gali būti atliktas grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu. Tai turėtų būti aiškiai įvardinti automobilio pirkimi-pardavimo sutartyje. Kai viskas bus sutvarkyta, galėsite perleisti automobilį per Regitros savitarnos sistemą.

Toks automobilio pardavimas gali būti puikus būdas už jį gauti daugiau pinigų nei parduodant jį automobilių supirkėjui. Tačiau prieš pradėdami pardavinėti turite nepamiršti kai kurių dalykų. Laikydamiesi šiame straipsnyje pateiktų patarimų, galėsite jaustis ramūs, kad procesas vyks sklandžiai ir už savo automobilį gausite daugiausiai pinigų.

Pirkinių krepšelis