Sol Live: TEN WALLS

Didžioji Britanija, Kanada, Ibica, Niujorkas, San Franciskas, Majamis – tiek ir dar daugiau per kelis mėnesius apskriejo lietuvis „Ten Walls“. Pagaliau pirmą kartą, kaip „Ten Walls“, jis pasirodys ir Lietuvoje, menų fabrike „Loftas“!

 Po „Ten Walls“ slapyvardžiu besislepiantis Mario Bosanov ne tik koncertavo muzikos industrijos megapoliuose, bet jau ir spėjo praskambėti aukščiausiuose Europos topuose, „BBC Radio 1“ grojamiausių kūrinių dešimtuke bei pelnyti pasaulinį pripažinimą.  

 „Ten Walls“ muzikinėje padangėje paslaptingai pradėjo šmėžuoti 2013 metų pavasarį su ypatingai sėkmingu EP išleistu Berlyne įsikūrusioje įrašų kompanijoje „Inversion“. Kūrinys „Gotham“ užkariavo didžiausias pasaulio koncertų sales ir festivalių scenas ir 2013 vasarą tapo neoficialiu vasaros himnu.

 Stėbėtinai sėkmingai, kiti „Ten Walls“ įrašai pelnė ne ką mažiau įvertinimų ir pagyrų bei buvo vadinami potencialiais metų kūriniais.

 Gerbiamos italų įrašų kompanijos „Life & Death“ (kurie, beje, prieš metus „Lofte“ buvo surengę savo didžėjų showcase), išleistas singlas „Requiem“ pasiekė geidžiamiausią pirmąją vietą garsioje elektroninės muzikos platformoje „Beatport“ ir ne vieną mėnesį dominavo klubų grojaraščiuose.

 Paskutinis EP „Walking with Elephants“ – tai kūrinys, kurį vieną kartą išgirdęs, niekada neužmirši. „Ten Walls“ savo rankose turi unikalų gėbėjimą valdyti garsą ir iš jo sukurti tai, ką galėtum vadinti elektroninės muzikos menu.

 Kalbėti apie „Ten Walls“ tik kaip apie trijų sėkmingų įrašų rezultatą būtų neteisinga. Kiekviena „Ten Walls“ daina – unikali, kaupianti fanų bazę ir ovacijas iš visų įmanomų elektroninės muzikos pasaulio kampų.

 Gyvi „Ten Walls“ pasirodymai ne mažiau kūrybiški ir įtraukiantis nei atlikėjo įrašai. Čia persipina ypatingi audiovizualiniai sprendimai, muzikiniai eksperimentai ir interpretacijos. Viso to tikslas – panaikinti kūrybos ribas tarp garso ir vaizdo ir stebinti viso pasaulio klubų ir festivalių scenas.

Kur:

  • Menų fabrikas LOFTAS, Švitrigailos g. 29, Vilnius
Pirkinių krepšelis