Kings Of Leon – “Mechanical Bull” tour

Amerikiečių roko žvaigždės „Kings Of Leon“ Rygoje surengs koncertą, kuriame laukia ir gerbėjų iš Lietuvos

Šią vasarą JAV roko superžvaigždės „Kings Of Leon“ vieną iš aštuonių Europoje numatytų koncertų surengs Latvijoje. Koncertas, į kurį grupė kviečia ir gerbėjus iš Lietuvos, birželio 25-ąją įvyks Rygos „Mežaparks“ parke. Tai bus pirmas ir vienintelis grupės pasirodymas ne tik Baltijos šalyse, ir bet ir visame regione, aprėpiančiame Rusiją, Suomiją ir Baltarusiją. Neabejojama, kad tokio masto koncertas po atviru dangumi taps svarbiu įvykiu ir sulauks publikos iš daugelio užsienio šalių. Išankstinė prekyba bilietais bus pradėta jau vasario 11-ąją, visi norintys juos galės įsigyti nuo vasario 14-osios.

„Šis „Kings Of Leon“ koncertas tikrai pritrauks dešimtis tūkstančių žiūrovų – tai bus pirmasis tokio lygio užsienio žvaigždžių pasirodymas Rygoje nuo legendinio „Metallica“ koncerto „Skonto“ stadione 2008-aisiais. Nors Madonna, „Red Hot Chili Peppers“, Robbie Williamsas koncertus po atviru dangumi surengė Taline, „Kings Of Leon“ pasirodymas atstatys pusiausvyrą – didžiausias šių metų muzikos renginys Baltijos šalyse bus surengtas Rygoje“, – sako koncerto rengėjas, Lietuvoje gerai žinomo festivalio „Positivus“ organizatorius Girts Majors.

Latvijos publikai bus skirta 20 tūkstančių bilietų į vienintelį „Kings Of Leon“ koncertą regione. Ribotas bilietų skaičius bus parduodamas Estijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje – šalyse, kuriose grupė iki šiol nėra koncertavusi.

Pernai „Kings Of Leon“ išleido šeštąjį studijoje įrašytą albumą „Mechanical Bull“ – jam pristatyti skirtas šis koncertų turas. Bilietų į pasirodymą Rygoje kainos, atsižvelgiant į šio regiono ekonomines sąlygas, bus ženkliai žemesnės nei į koncertus kitose Europos šalyse.

Grupė „Kings Of Leon“, suburta keturių vienos pačios šeimos narių, per palyginti trumpą laiką sulaukė sėkmės Didžiojoje Britanijoje – devyni jos singlai pakilo į šios šalies populiariausių dainų keturiasdešimtuką. Visi trys pirmieji grupės albumai pateko į Didžiosios Britanijos populiariausiųjų penketuką.

Albumas „Only By The Night“ pavertė „Kings Of Leon“ tikromis pasaulinėmis superžvaigždėmis. Atradusi savo kūrybinį veidą ir besiveržianti į didingas, erdvias „U2” lygio karjeros aukštumas, grupė „Kings Of Leon“ savo muzikos stilių ir žvaigždžių reputaciją įtvirtino tokiais pasauliniais hitais kaip „Use Somebody“ ir „Sex On Fire“.

„Manau, bus labai smagu. Pastaraisiais metais buvo bene pirmas sykis, kai mūsų gerbėjams leidome atsipūsti. Tai, kad kurį laiką buvome pasitraukę iš akiračio… Manau, žmonės tikrai laukia šių pasirodymų. Žinau, kad ketiname pateikti jiems šį tą ypatingo“, – apie būsimuosius koncertus sako grupės dainininkas Calebas Followillas.

Grupė „Kings Of Leon“ susibūrė 1999-aisiais. Grupę sudaro broliai Anthony Calebas Followillas (pagrindinis vokalas, ritmo gitara), Ivanas Nathanas Followillas (mušamieji, perkusija, pritariantis vokalas) ir Michaelas Jaredas Followillas (bosinė gitara, pritariantis vokalas) kartu su jų pusbroliu  Cameronu Matthew Followillu (gitara, pritariantis vokalas).

Vieša prekyba bilietais į „Kings Of Leon“ koncertą bus pradėta vasario 14 dieną 10 valandą – visose „Ticketpro“ kasose ir internetu www.ticketpro.lt  Nuo vasario 11 dienos 10 valandos pirmieji bilietus galės įsigyti „Ticketpro“ klubo nariai – jais galima tapti užsiregistravus interneto svetainėje www.ticketpro.lt  Pirmieji bilietai kainuos po 161 litą, vėliau bilietai brangs. Visi bilietai suteiks vienodą galimybę stebėti koncertą – koncerte nebus įrengiamos specialios gerbėjų zonos.

„Kings Of Leon“ hitai:

„Beautiful War”: http://www.youtube.com/watch?v=RVDc6bYy3j4


„Sex On Fire”: http://www.youtube.com/watch?v=RF0HhrwIwp0


„Use Somebody”: http://www.youtube.com/watch?v=gnhXHvRoUd0

Kur:

  • Mežaparkas, Mežaparks, RIGA
Pirkinių krepšelis