BONOBO – „The North Borders Tour”

Penkis albumus išleidęs Bonobo laikomas vienu iš naujosios downtempo elektronikos bangos pradininkų ir bene sėkmingiausiu jos atstovu – internete brito kūriniai perklausyti jau daugiau nei 50 milijonų kartų. Kritikų simpatijas jis užsitikrino dar 2001-aisiais pristatęs debiutinį darbą „Animal Magic“. Didžioji dalis antrojo albumo „Dial M For Monkey“ įtraukta į įvairias kompiliacijas, o trečiąjį studijinį leidinį „Days To Come“ ne vienas kritikas paminėjo kaip geriausią 2006-ųjų albumą. Dar po trejų metų pertraukos išleistas „Black Sands“ parduotas didesniu nei 160 tūkst. tiražu. Šį albumą lydėjo ilgas Bonobo turas po pasaulį.

Kai atrodė, kad kūrėjas nusipelnė poilsio, jis užsidarė Niujorko įrašų studijoje ir šių metų pavasarį pristatė „The North Borders“. Tai – stiprus, vientisas ir jaudinantis pareiškimas, naudojantis „Black Sands“ pažintą plačią elektroninės muzikos paletę ir neabejotinai užimsiantis aukštas vietas svarbiausių 2013-ųjų leidinių topuose. Albumo įrašuose dalyvavo net keli kviestiniai vokalistai, tarp jų – ir neo soul bei r&b muzikos diva Erykah Badu.

Į naujausią savo albumą pristatantį gyvų koncertų turą Bonobo išsirengė dar pavasarį. Muzikantų kompanija ką tik baigė kelionę po Šiaurės Ameriką, 2013-uosius palydės Australijoje, o kiek atsikvėpęs grįš į Europą. Šio turo koncertus jau aplankė daugiau nei 100 tūkstančių žmonių.

Didžiausi mąslią, gilią, bet didelėse erdvėse idealiai skambančią muziką kuriančio Bonobo talento gerbėjai jau spėjo įsigyti išskirtinai atlikėjo tinklapyje pasiūlytus renginio bilietus, kurie nuo virtualaus prekystalio penktadienį popiet dingo greičiau nei per valandą.

Vos pasirašę kontraktą su atlikėjo atstovais, koncerto Vilniuje rengėjai ėmėsi organizuoti techninę renginio dalį. „Teatro arenoje“ bus sumontuota itin galinga aukštos kokybės garso sistema, leisiantis atsiskleisti šešių asmenų atliekamai muzikai bei ypač sodriai suskambėti Bonobo kūryboje svarbiam bosui.

Kur:

  • Teatro arena, Olimpiečių g. 3, Vilnius
Pirkinių krepšelis