Ledynmetis

Prieš Kalėdas didžiausioje Lietuvos arenoje – pasaulį sudrebinęs šou ant ledo „Ledynmetis”

Reginys visai šeimai, kokio dar tikrai nematėte. Tokį .gruodžio 12-14 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs šou ant ledo „Ice Age Live! A Mammoth Adventure“ („Ledynmetis! Mamuto nuotykis”) artistai. Populiariųjų animacinių filmų „Ledynmetis“ herojai šėls įspūdingame dviejų dalių šou, kurį jau pamatė daugiau nei 30 šalių publika.

Europoje ar Šiaurės Amerikoje sunkiai surasite šeimą, kuri nebūtų susižavėjusi linksmaisiais „Ledymečio“ personažais. Mamutai Menis ir Elė, įkyrus tinginys Sidas, kardadantis tigras Diegas, riešuto nuolat ieškanti voverė Skretas – visus juos jau gruodį galėsite pamatyti savo akimis, o ne TV ar kompiuterio ekrane. Šie ir kiti „Ledynmečio“ animacinių filmų veikėjai prieš pat Kalėdas atgis Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Gigantiškame šou, kuris debiutavo Londono „Wembley“ arenoje, dalyvauja daugiau nei 40 geriausių artistų iš keliolikos šalių. Tarp jų – ne vienas tarptautinių dailiojo čiuožimo varžybų laimėtojas. Renginyje, dėl kurio „Žalgirio“ arena virs didžiule čiuožykla, susilieja šokėjų ant ledo, akrobatų, kostiumų dizainerių, lėlininkų ir kino kūrėjų fantazija.

2002-aisiais kino ekranuose pasirodęs pirmasis „Ledynmetis“ sulaukė milžiniško populiarumo – iki šiol yra sukurti jau trys šio animacinio filmo tęsiniai.

Jennifer Lopez, Johno Leguizamo, Drake’o, Queen Latifah ir kitų muzikos bei kino žvaigždžių įgarsinti personažai iš TV ekrano persikėlė į žaislų parduotuves ir kompiuterinius žaidimus. Specialus šou buvo tik laiko klausimas – 2013-aisiais ši „Ledynmečio“ gerbėjų svajonė išsipildė, o 2014-aisiais šį magišką reginį pagaliau pamatys ir Lietuvos publika.

Šou „Ice Age Live! A Mammoth Adventure” pasakoja naują istoriją, paremtą „Ledynmečio“ filmų siužetu. Renginio staigmena – arenoje publiką linksmins ne tik jau matyti, bet ir nauji „Ledynmečio“ personažai.

Spektaklio užmojai – įspūdingi. Pavyzdžiui, mamutų Menio ir Elės pora priblokš dydžiu – šie šou veikėjai yra 3,6 metro aukščio, 2,5 metro pločio ir 4,2 metro ilgio.

Spektaklio kūrėjai –didžiausia Europos miuziklų ir visai šeimai skirtų reginių kompanija „Stage Entertainment Touring Productions“ (kurianti spektaklių ant ledo seriją „Holiday On Ice“) ir kino kompanija „Twentieth Century Fox“.

Renginio pavadinimą galima versti ir „Mamuto nuotykis“, ir „Milžiniškas nuotykis“. Abu variantai – teisingi, nes pagrindiniai vieni šou personažai – mamutų pora, o savo mastu šis spektaklis pralenkia daugelį pasaulio arenose demonstruojamų šou ant ledo.

Spektaklį kūrė žymūs scenos profesionalai. Režisierius Guy Caronas – įžymiojo kanadiečių cirko „Cirque du Soleil“ spektaklių „Ka“ ir „Dralion“ kūrėjas. Su „Cirque du Soleil“ dirbo ir kiti „Ledynmečio“ šou autoriai – muzikos ir tekstų kūrėjai Ella Louise Allaire ir Martinas Lordas Fergusonas, taip pat – su Walto Disney studija bendradarbiavęs režisierius Michaelas Curry, dirbęs ir ne vienų olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijos komandoje.

„Vakaras, kupinas humoro, nuostabos, dramatiškų akimirkų ir šventinės nuotaikos“, – taip pristatomas reginys, kurio gastrolės suplanuotos net penkeriems metams.

„Šio išskirtinio šou pasirodymai gruodžio mėnesį – ypač laukiami daugelyje Europos šalių. Dėl šių pasirodymų datų teko smarkiai konkuruoti – džiaugiamės, kad šią šventę Lietuvos publikai galėsime surengti prieš pat Kalėdas. Tai bus vienas svarbiausių šventinių renginių šią žiemą“, – sako „Ice Age Live! / Ledynmetis“ šou į mūsų šalį pakvietusios agentūros „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.

Kur:

  • „Žalgirio“ arena, Žalgiris Arena, Kaunas
Pirkinių krepšelis